grewand
Zatrudniamy jedynie wysoko wykwalifikowanych pracowników i na wykonane usługi dajemy gwarancję satysfakcji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami
i sprawdzenia naszej oferty!

mgr inż. Grzegorz Sokołowski

nasze realizacje
Strona  First Previous 1 Next Last  z 1
Realizacje 1 do 16 z 16
Remont łazienki oraz pomieszczenia sanitarnego.

Prace obejmowały demontaż starych okładzin ściennych i urządzeń sanitrnych. Konieczne były przeróbki instalacji wod.-kan. i elektrycznej oraz wykonanie zabudowy z płyt g-k.

Zamontowano nowe przybory sanitarne, okładziny ścienne i podłogowe, szafki łazienkowe, a uroku odnowionym pomieszczeniom dodały listwy oswietleniowe...

Czytaj więcej

Malowanie dachu.

Na wykonane zadanie składało się mycie dachu, gruntowanie oraz podwójne malowanie dachówki. 

Czytaj więcej

Malowanie elewacji domku w Koszalinie.

Zakres prac to malowanie elewacji, ogrodzenia oraz słupów. Szary na białym... Świetny dobór kolorów! 

Czytaj więcej

Remont pomieszczeń w szkole w Tymieniu.

Zakres prac to remont korzytarza, szatni i sanitariatów, adaptacja pomieszczenia gospodarczego na pomieszczenie sanitarne oraz remont sali przedszkolnej.

Rozebrano murowane ścianki działowe oraz zdemontowano stare przybory sanitarne i grzejniki. Wykonano gładzie, malowanie, montaż oświetlenia, montaż drzwi wewnętrznych,...

Czytaj więcej

Wykończenie mieszkania ze stanu deweloperskiego

Zakres prac to szpachlowanie, malowanie, ułożenie paneli podłogowych, montaż kamienia ozdobnego, montaż sufitów podwieszanych wraz z oświetleniem, ułożenie płytek gresowych oraz wykończenie łazienki.

Czytaj więcej

Montaż paneli elewacyjnych Rodeo

Montaż paneli elewacyjnych Rodeo na apartamentowcu Verano w Kołobrzegu.

Czytaj więcej

Remont przyziemia zabytkowego budynku w Mielnie
 
Prace polegały na remoncie ław fundamentowych z wykonaniem  izolacji przeciwwilgociowej poziomej i pionowej, wykonaniu docieplenia ścian fundamentowych i ścian piwnic wraz z pracami wykonczeniowymi oraz remoncie tarasu.
Technologia: podbicie ław fundamentowych, izolacje przeciwwilgociowe i przeciwwodne...
Czytaj więcej

Wykonanie tynków na osiedlu Raduszka w Koszalinie.

Wykonanie wyprawy elewacyjnej z tynku silikonowo-silikatowego wraz z wykończeniem cokołu i kolumn tynkiem mozaikowym oraz montaż boni wokół okien i drzwi z ich pomalowaniem.

Czytaj więcej

Remont elewacji budynku w Koszalinie.

Zakres prac to docieplenie ściany wraz z wykonaniem tynku i jego pomalowaniem, odnowienie części elewacji oraz remont daszku i wymiana obróbek blacharskich.

Czytaj więcej

Remont mieszkania w Koszalinie

Zakres prac: wymiana okładzin ścian i podłogi, szpachlowanie, malowanie, rozbudowanie instalacji elektrycznej pod nowe punkty oświetleniowe, montaż oświetlenia oraz wymana mebli i zlewozmywaka.

Czytaj więcej

Remont mieszkania w Szczecinku
Remont polegał na wymianie instalacji elektrycznej, zerwaniu tapet, równaniu śœcian, montażu sufitów podwieszanych wraz z punktami ośœwietleniowymi, licowaniu œścian i posadzek glazurą, gresem i tapetami oraz malowaniu. 

 

Czytaj więcej

Budynek warsztatowo-mieszkalny w Karlinie
Zakres prac to docieplenie budynku warsztatowo-mieszkalnego o powierzchni 520 m2 wraz z wykonaniem tynków cienkowarstwowych z ich pomalowaniem w ilośœci 460 m2, ułożeniem płytek klinkierowych w ilośœci 80 m2, wykonanie podbitki dachowej wraz z przedłużeniem krokwi w ilośœci 110...
Czytaj więcej

Remont mieszkania na słupskim osiedlu
Prace polegały na położeniu gładzi na œścianach i sufitach, obrobieniu okien i wykonaniu łuku nad wejśœciem do kuchni.

 

Czytaj więcej

Pomieszczenia sanitarne w Sianożętach.

Prace polegały na wykończeniu 10 pomieszczeń łazienek nowopowstającego pensjonatu terakotą i glazurą wraz z montażem brodzików pod kabiny przysznicowe. Łączna powierzchnia ułożonych płytek to 210 m2.

 

Czytaj więcej

Remont w domku jednorodzinnym w Koszalinie
Remont przedpokoju, łazienki i kuchni. Do zakresu prac wchodziło równanie śœcian, zerwanie starych płyt wiórowych z podłogi, położenie glazury i
terakoty w pomieszczeniach, położenie gładzi i przygotowanie do pomalowania.

 

Czytaj więcej

Wykonanie tynków w systemie Ultra Tex firmy Dryvit

Pierwsze duże przedsięwzięcie Firmy PUH GREWAND. Polegało ono na wykonaniu elewacji w systemie tynków Ultra Tex na budynkach wielorodzinnych oraz bramach wjazdowej i wejsciowej na osiedle "Maciejewo" w Kołobrzegu. Łączna ilośœć wykonanych tynków to 680 m2. Wykonana brama wjazdowa na osiedle została...

Czytaj więcej